PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Menu
 
6 600,00 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 5 dni
Numer produktu  197984-PAA
Udźwig
1200 kg
Długość wideł
1150 mm
Szerokość nośna wideł
550 mm
Zakres podnoszenia
80 - 190 mm
Prześwit
35 mm
Szerokość całkowita
550 mm
Długość całkowita
1651 mm
Prędkość jazdy z ładunkiem / bez ładunku
4 / 4,5 km/h
Szerokość przejścia roboczego
2254 mm
Promień zawracania
1452 mm
Typ akumulatora
Litowo-jonowe
Napięcie akumulatora
48 V/per unit
Pojemność akumulatora
20 Ah/per unit
Materiał koła skrętnego
Poliuretan (PU)
Materiał rolek podporowych wideł
Poliuretan (PU)
Wyposażenie rolek podporowych wideł
Podwójne
Kolor podwozia
Szary Jungheinrich
Kolor RAL podwozia
RAL 5018 niebieski turkusowy
Wysokość dyszla
635 mm
Długość z grzbietem wideł
501 mm
Wy\sokość podnoszenia
110 mm
Środek ciężkości ładunku
600 mm
Średnica koła skrętnego
250 mm
Średnica rolek podporowych wideł
80 mm
Masa własna
145 kg
Szerokość rolek podporowych wideł
70 mm
Szerokość koła skrętnego
74 mm
Prostownik
zewnętrzna, w zestawie
Prędkość opuszczania z ładunkiem / bez ładunku
0,6 m/s
Liczba akumulatorów
1
Materiał wózka
Stal
Model
Ameise® CBD 12W-Li
Rodzaj sterowania jazdą
Sterownik AC Speed Control
Zdolność pokonywania wzniesień z ładunkiem / bez ładunku
4 / 20 %
Masa akumulatora
8.5 kg
Hamulec
elektromagnetyczny
Obsługa
przez idącego operatora
Wysokość wideł
45 mm
Moc silnika jazdy
0.6 kW
Szerokość wideł
160 mm
Napęd
elektryczny
Akumulatorowy wózek unoszący Ameise® z baterią litowo-jonową dzięki w pełni elektrycznym funkcjom jazdy i podnoszenia pozwala zwiększyć produktywność. Wózek ten stanowi doskonały model podstawowy w sektorze elektrycznych wózków podnośnych z przełomową technologią litowo-jonową. Ma uniwersalne zastosowanie i znakomicie nadaje się jako urządzenie, które można przewozić w samochodzie ciężarowym w celu przeprowadzenia załadunku i rozładunku samochodu, a także do zastosowania w magazynach i filiach.
W pełni elektryczne funkcje jazdy i podnoszenia optymalne do przewożenia w samochodach ciężarowych bezobsługowy 48-woltowy akumulator litowo-jonowy łatwa i szybka wymiana akumulatora akumulatorem zamiennym opcja
Dzięki w pełni elektrycznej obsłudze ciężarów z wykorzystaniem technologii litowo-jonowej

Można od razu odstawić w kąt dotychczas używany ręczny wózek podnośny. Posiadając akumulatorowy wózek unoszący Ameise® z baterią litowo-jonową, dysponują Państwo idealnym modelem podstawowym z sektora w pełni elektrycznej obsługi palet. Wózek podnośny podnosi i przenosi elektrycznie ciężary o wadze do 1200 kg. Zapewnia to odciążenie i podnosi produktywność.

Wózek ten stanowi doskonały model podstawowy w sektorze elektrycznych wózków podnośnych z przełomową technologią litowo-jonową. Bezobsługowy 48-woltowy akumulator litowo-jonowy wyróżnia się wydajnością utrzymującą się na stałym poziomie, szybkim czasem ładowania i wyjątkową trwałością. Wymiana akumulatora odbywa się szybko i łatwo, intuicyjnie, bez użycia narzędzi i zajmuje dosłownie kilka sekund. Zewnętrzna ładowarka (w zestawie) umożliwia szybsze ładowanie wyrównawcze, a także zapewnia większą dostępność i elastyczność.

Można sterować wszystkimi funkcjami – podnoszeniem, przemieszczaniem z bezstopniową regulacją prędkości, opuszczaniem – przy użyciu ergonomicznego elementu obsługowego, który nadaje się zarówno dla lewo-, jak i praworęcznych użytkowników i jest prosty w obsłudze. Dzięki niewielkiej masie własnej i wyjątkowo kompaktowej budowie akumulatorowy wózek unoszący Ameise® z baterią litowo-jonową doskonale znajduje zastosowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni manewrowej i obszarach, w których występują ograniczenia w kwestii ciężaru, np. w samochodach ciężarowych podczas załadunku i wyładunku. Mocny silnik napędowy zapewnia doskonałą zdolność pokonywania wzniesień. Wzmocniony układ hamulcowy zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy na rampie i dobrą zdolność hamowania na pochyłych powierzchniach. Dzięki szczelnie zamkniętej i wyjątkowo dobrze chronionej elektronice elektryczny wózek podnośny nadaje się także do użytku na zewnątrz. Te cechy czynią go idealnym urządzeniem, które można przewozić w samochodzie ciężarowym, i niezawodnym pomocnikiem w doręczeniu towaru pod same drzwi.

Wszystkie elektryczne wózki podnośne Ameise® są serwisowane przez firmę Jungheinrich. Pracuje dla nas ponad 3000 techników serwisowych na całym świecie ‒ dzięki temu możemy zawsze zagwarantować dostępność naszych specjalistów w Twojej okolicy oraz optymalne zaopatrzenie w części zamienne.

Akumulatorowy wózek unoszący Ameise® z baterią litowo-jonową o udźwigu 1200 kg to nasz korzystny cenowo, podstawowy model wózka z sektora elektrycznych wózków podnośnych. Zachęcamy, aby przekonać się osobiście i kupić w naszym sklepie ten w pełni elektryczny ręczny wózek podnośny do uniwersalnych zastosowań.
Podobne produkty
 
  • Rozstaw zewnętrzny wideł 685 mm do obsługi palet specjalnych
  • W pełni elektryczne funkcje jazdy i podnoszenia
  • optymalne do przewożenia w samochodach ciężarowych
  6 600,00 PLN
  • W pełni elektryczne funkcje jazdy i podnoszenia
  • optymalne do przewożenia w samochodach ciężarowych
  • bezobsługowy 48-woltowy akumulator litowo-jonowy
  6 600,00 PLN

Po
Do góry