PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
22 / 332 88 88
Menu
13 054,43 PLN / para
Netto  /  Pokaż brutto
Zamiast 13 741,51 PLN.   Oszczędzasz 687,08 PLN przez rabat produktowy .
Rabat już został uwzględniony
Bezpłatna dostawa (pow. 300 zł netto) w ciągu 26 dni roboczych
Numer produktu  171075-PAA
Dane techniczne
Typ wagi Widły ważące
Funkcje wagi Funkcja dodawania, Ważenie brutto i netto, Wprowadzanie kodów, kalibracja cyfrowa, Korekta zera
Zakres ważenia 2.500 kg
Tolerancja pomiaru 0.2 %
Wskazanie LCD
Stopień/rodzaj ochrony NEMA 5 / IP 65
Zasilanie Akumulator
Długość wideł 1150 mm
Szerokość wideł 133 mm
Wysokość wideł 58 mm
Masa własna 134 kg
Opis produktu
Całkowicie bezprzewodowy system ważenia dla wózków widłowych, wózków wysokiego składowania i wózków wysokiego składowania montowany jest w zaledwie 5 minut: włącz i zważ! Ładunek do 2500 kg (FEM 2 A) odbierany przez wózek widłowy jest ważony bezpośrednio i dokładnie. iForks oferują różnorodne funkcje ważenia i dokładność pomiaru 99,8%. Przesyłanie danych z wideł do wyświetlacza odbywa się przez Bluetooth.
Całkowicie bezprzewodowe, bez kabli Wyświetlacz o rozdzielczości 2 kg z możliwością ważenia do 2500 kg Dokładność ważenia 99,8% ważonego ładunku Przesyłanie danych przez Bluetooth Korekta ciężaru przy pochyleniu masztu Kalibracja cyfrowa
Zawieś i zważ - w 100% bezprzewodowe i zmontowane w zaledwie 5 minut

Bezprzewodowe widły ważące iForks są szybkie w montażu i gotowe do ważenia nieomal natychmiast. Ładunki do 2500 kg (MES 2 A) są ważone z maksymalnym błędem 0,2% podniesionego ładunku a ich ciężar wyświetlany w krokach co 2 kg. Przesyłanie danych z wideł do wyświetlacza odbywa się całkowicie bezprzewodowo przez Bluetooth klasy 1.

Widły iForks możesz łatwo i wygodnie skalibrować. Dzięki przyciskom na wyświetlaczu wagę można szybko i dokładnie ustawić. Funkcje ważenia obejmują automatyczną i ręczną korekcję zera, ważenie brutto/netto, funkcję tarowania i dodatkową pamięć z kolejna numeracją. Wyjście danych dla opcjonalnie dostępnej drukarki. Wyświetlacz LCD o wysokości cyfr 18 mm oferuje regulowane podświetlenie i zasilany jest 4 bateriami AA.

Niezawodne moduły akumulatorowe zasilają widły ważące zapewniając pracę przez około 80 godzin. Res dostawy obejmuje łatwo wymienialne, wytrzymałe zestawy akumulatorów dla obu wideł zawierające 4 akumulatory i ładowarkę. Automatyczna funkcja wyłączania, gdy nie są używane, zapewnia optymalną żywotność akumulatorów.

Widły ważące są idealne do sprawdzania przychodzących towarów i do bezpośredniego określania ciężaru przesyłki na widłach wózka. Kup w naszym sklepie bezprzewodowe widły iForks o najlepszym stosunku ceny do wydajności. Z przyjemnością doradzimy w zakresie wymaganych zębów wideł zgodnie z FEM/ISO. Skontaktuj się z nami!

Po
Do góry