PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Warianty produktu
Kompaktowy i mobilny pojemnik do recyklingu Rubbermaid® wspiera użytkownika w prawidłowej segregacji surowców wtórnych. Wykonany z odpornego tworzywa sztucznego nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Kosz do recyklingu z kolorowym wiekiem do segregacji surowców wtórnych Trwały dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa sztucznego Dwa duże koła ułatwiają przemieszczanie
Prosta segregacja surowców wtórnych – pojemnik na śmieci o pojemności 100 l

Jeśli w zakładzie generowane są różne surowce wtórne, które wymagają właściwego posegregowania, duży pojemnik na śmieci Rubbermaid® jest idealnym rozwiązaniem. Dostępny jest pojemnik na śmieci z wiekami w sześciu różnych kolorach. System kolorystyczny gwarantuje prawidłowe przyporządkowanie surowców wtórnych.
Pojemnik na śmieci z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest wodoszczelny. Z tego względu nadaje się także do przechowywania wilgotnych surowców wtórnych. Wyciekanie jakichkolwiek płynów jest absolutnie wykluczone. Dzięki 2 dużym, lekko poruszającym się kołom pojemnik na śmieci jest mobilny. Umożliwiają one łatwe przemieszczanie pojemnika na śmieci, nawet gdy jest on całkowicie wypełniony. Aby ułatwić transport, pojemnik na śmieci wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt. Całkowicie zdejmowane wieko umożliwia usuwanie nieporęcznych surowców wtórnych, jak również opróżnianie pojemnika do samego końca.

Duży pojemnik na śmieci Rubbermaid® z tworzywa sztucznego nadaje się optymalnie do prawidłowego segregowania i przechowywania ograniczonych ilości surowców wtórnych. Zachęcamy do zakupu praktycznego kosza do recyklingu na naszej stronie.
Typ pojemnika
Wiadra na śmieci, Kubły na śmieci
Obszar zastosowań
Wewnątrz, Na zewnątrz
Objętość pojemnika
100 l
Typ pokrywy
zdejmowana
Kolor pokrywy
czerwony
Pałąki/uchwyty
Uchwyt
Wodoszczelny
tak
Możliwość najechania
tak
Liczba rolek
2
Wysokość
890 mm
Szerokość
490 mm
Głębokość
456 mm
Materiał
Tworzywo sztuczne
Masa własna
6.35 kg
Podobne produkty
 
  • Trwały pojemnik na odpady do użytku także na zewnątrz
  • Ognioodporny
  • Dostępny w wersjach o różnej pojemności
od 554,00 PLN  
 
  • Stabilny kosz na śmieci wykonany wg DIN 6628/6629
  • Uchwyty ułatwiają transport
  • Wodoszczelny
od 290,00 PLN  

Po
Do góry