PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Bestseller w Miotły
 
202,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 17 dni
Numer produktu  127253-PAA
Miotła Rubbermaid® dzięki metalowej rączce pokrytej winylem leży dobrze w dłoni, a dzięki ukośnemu przycięciu włosia niezawodnie wymiecie śmieci z każdego narożnika. Za jej pomocą można skutecznie usuwać zabrudzenia i wymiatać je, zachowując ergonomiczną pozycję stojącą.
Poręczna miotła Rubbermaid® z metalu z powłoką winylową Ergonomiczna długość wynosząca 940 mm Ukośne przycięcie włosia ułatwiające wymiatanie śmieci z trudno dostępnych narożników
Ergonomiczne zamiatanie miotłą Rubbermaid®

Miotła Rubbermaid® to miotła salowa, służąca do szybkiego i wydajnego usuwania kurzu i brudu z podłóg w halach przemysłowych oraz innych wrażliwych powierzchni. Dzięki długości wynoszącej 940 mm miotła stojąca jest odpowiednio duża, aby zamiatać podłogi bez obciążania pleców i zgodnie z zasadami ergonomii.
Miotła umożliwia wygodne usuwanie śmieci także z trudno dostępnych narożników. Wszystko za sprawą ukośnie przyciętego włosia. Włosie z wytrzymałego winylu niezawodnie usuwa zabrudzenia z każdego zakątka. Rączka miotły jest wykonana z mocnego metalu i powleczona winylem. Dzięki temu leży pewnie w dłoni.

Aby móc szybko i ergonomicznie zamiatać zabrudzenia, wystarczy zamówić u nas miotłę Rubbermaid®.
Materiał
Metal, Tworzywo sztuczne
Szerokość
160 mm
Długość
940 mm
Materiał włosia
Winyl
Uchwyt trzonka
tak
Masa własna
0.31 kg
Podobne produkty
 
  • Szufelka stojąca z rączką umieszczoną na ergonomicznej wysokości
  • Zamocowane kółka ułatwiają skuteczne usuwanie zabrudzeń
  • Szufelka stojąca dostępna z pokrywką i bez
od 251,00 PLN  

Po
Do góry