PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
820,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 13 dni
Numer produktu  161336-PA
Dzięki nadstawce do palet BASIC łatwo i bezpiecznie załadujesz i przetransportujesz towar luzem na europaletach. Wytrzymałe elementy stalowe można wygodnie montować i demontować dzięki konstrukcji wtykowej.
Stabilna nadstawka do palet ze stali do transportu na europaletach Obciążenie do 1600 kg Może być układana 3-piętrowo Szybki montaż i demontaż dzięki konstrukcji wtykowej Nie zajmuje wiele miejsca w magazynie
Bezpieczny i wygodny transport towaru luzem na europaletach

Nadstawka do palet BASIC ułatwia załadunek i transport materiałów luzem na europaletach. Nadstawka do palet ma stabilną konstrukcję stalową z oczkami wielkości 50 x 50 mm i drutem o grubości 4 mm. Konstrukcja stalowa jest lakierowana proszkowo, dzięki czemu nadstawka jest wytrzymała i odporna na korozję.
Każdorazowo jedna strona długa i jedna krótka są łączone z sobą na wtyk. Paleta jest ustalana za pomocą stabilnych kątowników i dodatkowych zabezpieczeń przed obsunięciem i wysypaniem zawartości na krótkich bokach. Otwierany do połowy długi bok umożliwia łatwy dostęp oraz ułatwia załadunek i rozładunek europalety. Dzięki konstrukcji wtykowej montaż i demontaż nadstawki do palet BASIC jest szybki i wygodny. Jeśli nadstawka nie jest używana, można ją bez problemu przechowywać – nie zajmuje wiele miejsca.

Ułatw sobie transport towarów luzem w zakładzie i zamów u nas wytrzymałą nadstawkę do palet BASIC.
Wysokość
800 mm
Szerokość
1200 mm
Długość
800 mm
Wielkość oczek wys.xszer.
50 x 50 mm
Materiał
Stal
Możliwość układania jeden na drugim
3 poziomy
Udźwig
800 kg
Grubość oczek
4 mm
Wymiar wewnętrzny Wysokość
800 mm
Liczba zawiasów
4
Obciążenie
1600 kg
Masa własna
30 kg
Składany
tak
Kolor RAL
RAL 6017 zielony mahoniowy

Po
Do góry