PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
144,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 12 dni
Numer produktu  153837-PA
Pokrywa do pojemnika z polietylenu (PE) chroni zawartość pojemnika przed zanieczyszczeniami, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Lekkie tworzywo sztuczne jest dopuszczone do kontaktu z żywnością i umożliwia higieniczne mycie.
Pokrywa do pojemnika z polietylenu dopuszczona do kontaktu z żywnością Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego Gładkie powierzchnie ułatwiające dokładne mycie Odporność na temperaturę -40°C do +60°C
Wytrzymała pokrywa do pojemnika z polietylenu

Pokrywa do pojemnika jest wykonana z polietylenu. Ten materiał jest odporny na większość kwasów i ługów. Ponadto jest odporny na temperaturę od -40°C do +60°C. Dzięki temu pokrywa i pojemnik mają zastosowanie zarówno w chłodniach, jak i w ciepłych strefach roboczych.
Ponieważ pokrywa jest dopuszczona do kontaktu z żywnością, nadaje się do przechowywania i transportu artykułów spożywczych. Gładką powierzchnię można łatwo i higienicznie umyć. W celu zamknięcia pojemnika wystarczy położyć na niego pokrywę – uchwyt na wierzchniej stronie ułatwia obsługę.

Do bezpiecznego magazynowania także w obszarach o podwyższonych standardach higienicznych: zamów w naszym sklepie pokrywę do pojemnika z polietylenu.
Typ pokrywy
Pokrywa nakładana
Średnica
755 mm
Materiał
Polietylen (PE)
Kolor
biały
Odporny na temperaturę
-40 - 60 °C
Masa własna
1.3 kg

Po
Do góry