PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
84,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
Wybór wariantów
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 12 dni
Numer produktu  103655-PA
Warianty produktu
Pojemniki zamknięte tą pokrywą można ustawiać piętrowo jeden na drugim, co pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca. Gładka i odporna na ścieranie powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu.
Pokrywa do pojemników układanych piętrowo dopuszczona do kontaktu z żywnością (ściany + dno zamknięte, dziurkowane) Wyprodukowana z odpornego na uderzenia, stabilnego polietylenu (PE) Gładka, odporna na ścieranie powierzchnia łatwa w czyszczeniu Odporność na temperaturę od -40°C do +60°C Odporna na większość kwasów, olejów i benzyn
Pojemniki bezpiecznie zamknięte pokrywą

Pasujące pokrywy umożliwiają ustawienie pojemników piętrowo, co pozwala na oszczędność miejsca. Ponadto ich zawartość jest zabezpieczona przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Pokrywa do pojemników układanych piętrowo (ściany + dno zamknięte lub dziurkowane) jest wykonana z odpornego na uderzenia, stabilnego polietylenu. Materiał jest dopuszczony do kontaktu z żywnością – nie uwalnia substancji zmieniających smak i zapach. Dzięki temu pokrywy wraz z pasującymi pojemnikami można stosować także w przemyśle spożywczym. Pokrywy są przystosowane do temperatur od -40 do +60°C. Polipropylen jest odporny na benzyny, oleje, a nawet na większość kwasów.

Zamów w naszym sklepie pokrywy do zamkniętych lub dziurkowanych pojemników układanych piętrowo.
Typ pokrywy
Pokrywa zamykająca
Szerokość
400 mm
Głębokość
600 mm
Materiał
Polietylen (PE)
Kolor
biały
Odporny na temperaturę
-40 - 60 °C
Masa własna
0.9 kg

Po
Do góry