PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Warianty produktu
Popielniczki do montażu naściennego umożliwiają wyrzucenie niedopałków papierosów bez potrzeby ich uprzedniego zgaszenia. Szczelny kosz wewnętrzny gwarantuje szybkie zgaszenie żaru.
Z lakierowanej proszkowo stali lub stali stopowej Popielniczki do montażu naściennego lub na przewodach rurowych Przeznaczone do montażu we wnętrzach oraz na zewnątrz
Ochrona przeciwpożarowa i czystość: Popielniczka bezpieczna VAR®, samogasząca, mocowanie naścienne lub na przewodach rurowych

Popielniczka bezpieczna VAR® zabezpieczona jest przed dostępem osób nieuprawnionych za pomocą zamka trójkątnego. Zestaw obejmuje popielniczkę naścienną wraz z 1 kluczem.
Popielniczki bezpieczne wykonane są do wyboru z powlekanej proszkowo stali lub z matowej stali stopowej. Popielniczki są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mogą być montowane we wnętrzach oraz na zewnątrz. Popielniczki naścienne, zarówno w wersji ze stali, jak i ze stali stopowej mają wymiary 300 × 100 mm (wys. × gł.). Średnica popielniczek wynosi 70 mm, zaś pojemność 0,6 l. Dostawa obejmuje popielniczkę bezpieczną VAR® wraz naklejkami oraz materiałem montażowym do mocowania naściennego oraz na przewodach rurowych.

Wybór popielniczki bezpiecznej VAR®, samogaszącej, do montażu naściennego lub na przewodach gazowych zwiększa w sposób istotny poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego w miejscu jej użytkowania. Popielniczki zamykane można zamówić w naszym e-sklepie.
Typ popielniczki
Popielniczka ścienna
Obszar zastosowań
Wewnątrz, Na zewnątrz
Ochrona p.poż.
utrudnia zapłon
Materiał
Stal
Powierzchnia
powlekana proszkowo
Wysokość
300 mm
Głębokość
100 mm
Średnica
70 mm
Pojemność popielniczki
0.6 l
Materiał montażowy w zestawie
tak
Uchwyt ścienny
tak
Z naklejką
tak
Kolor
niebieski gencjanowy
Kolor RAL
RAL 5010 niebieski gencjanowy
Masa własna
2.4 kg
Podobne produkty
  • Z wyjmowanym wkładem
  • Wraz z tabliczką informacyjną i naklejką z piktogramem
  • Ze szczotkowanej stali stopowej
746,00 PLN 
  • Z daszkiem ochronnym i blaszką do gaszenia papierosów
  • Wkładka ze stali stopowej
  • Zamek cylindryczny dociskowy
od 577,00 PLN  
 
  • Ze szczotkowanej stali stopowej
  • Do stosowania na zewnątrz
  • Wraz z tabliczką informacyjną i naklejką z piktogramem
od 328,00 PLN  

Po
Do góry