PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
 
1 400,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
Warianty zgodne z wyborem:
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 21 dni
Numer produktu  199596-PAA
Warianty produktu
Możliwość rozbudowy regału w celu maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni
Montaż systemem wtykowym Możliwość zmiany poziomów skladowania Dwubarwne, kontrastowe lakierowanie proszkowe Dowolna wysokość, szerokość i ciężar jednostek paletowych Magazynowanie wg zasady FIFO (first-in-first-out)
Regały paletowe Jungheinrich sprawdziły się dzięki swojej jakości oraz licznym możliwościom zastosowania. Wykorzystywanie podczas prac konstrukcyjnych najnowszych osiągnięć technicznych dotyczących modeli matematycznych opisujących regał (statyka konstrukcji a nie pojedynczych elementów), sposób obliczeń z wykorzystaniem MES (metoda elementów skończonych) oraz przeprowadzanie licznych prób laboratoryjnych, gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

Ramy regału składają się z 2 słupów wykonanych z zimnowalcowanej stali o przekroju poprzecznym w kształcie „Ω”. Słupy połączone są ze sobą za pomocą specjalnie wyprofilowanych stężeń pionowych i ukośnych o przekroju „C”. Precyzyjne wykonanie gwarantuje dużą stabilność oraz łatwy i szybki montaż. Do każdego słupa przykręcona jest stopa, która rozkłada punktowe pochodzące od ramy na posadzkę magazynową.

Posadzka magazynowa musi zapewniać możliwość pewnego mocowania regałów do podłoża i musi być wykonana z betonu zbrojonego. Maksymalna nośność posadzki jak również wytrzymałość na obciążenia punktowe od stóp regału muszą zostać sprawdzone przez użytkownika. W przypadku posadzek mogących wchodzić w reakcję chemiczną ze stopami regału konieczne jest stosowanie podkładów wykonanych z tworzywa sztucznego.

Trawersy regałów są elementami łączącymi i wzmacniającymi ramy regałów. Ich długość w świetle jest tak dobrana, że można układać „dowolną” ilość palet obok siebie pomiędzy dwoma ramami. Profile trawersów są profilami zamkniętymi o przekroju prostokątnym. Przetłoczenia występujące wzdłuż trawersów zapewniają im większą wytrzymałość na zginanie i skręcanie.

Regały paletowe Jungheinrich dzięki licznym elementom dodatkowym można łatwo uzupełniać, rozbudowywać oraz chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi np. od wózków widłowych.
Typ pola
Moduł dodatkowy
Wysokość znamionowa
3500 mm
Szerokość znamionowa
2785 mm
Głębokość znamionowa
1100 mm
Wymiar zewnętrzny Wysokość
3506 mm
Wymiar zewnętrzny Szerokość
2810 mm
Wymiar zewnętrzny Głebokość
1150 mm
Maks. obciążenie pola
6600 kg
Liczba poziomów
2
Miejsca paletowe
9
Udźwig przypadający na paletę maks..
1100 kg
Rodzaj ładowania
Magazynowanie głębokie
Wysokość górnej krawędzi 1. warstwy maks.
2600 mm
Typ wiersza
jednowierszowy
Typ stojaka
85/17.5 ORM
Regał zgodny z normą
PN-EN 15512, PN-EN 15635
Powierzchnia stojaka
powlekana proszkowo
Powierzchnia belek poprzecznych
powlekana proszkowo
Typ regału
Regał paletowy
Możliwość dostępu
jednostronny
Kolor RAL stojaka
RAL 5010 niebieski gencjanowy
Kolor RAL trawersu
RAL 1007 żółty żónkilowy
Maks. udźwig półki
3300 kg
Masa własna
97 kg
Podobne produkty
  • Moduł dodatkowy regału paletowego META
  • Przeznaczony do głębokiego składowania europalet
  • System wtykowy umożliwia regulację wysokości półek co 50 mm
od 1 122,00 PLN  

Po
Do góry