PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
 
168,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
Warianty zgodne z wyborem:
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 13 dni
Numer produktu  162118-PAA
Warianty produktu
Kosz na odpadki papierowe Durable jest wykonany ze stali i jest wyposażony w funkcję samoczynnego gaszenia ognia. W przypadku pożaru odcina dopływ powietrza z zewnątrz, aby zdusić płomienie wewnątrz pojemnika.
Stalowy kosz na odpadki papierowe z odporną na zadrapania powłoką z żywicy epoksydowej Za pokrywą tłumiącą płomienie do prewencyjnej ochrony przeciwpożarowej Do stosowania w pomieszczeniach
Samogaszący kosz na odpadki papierowe gwarantujący ochronę przeciwpożarową

Kosz na odpadki papierowe Durable ustawia się tam, gdzie usuwane są łatwopalne odpadki. Oprócz odpadków papierowych zaliczają się do tej grupy także ścierki używane do czyszczenia, wcześniej nasączane środkiem czyszczącym. Kiedy obok nasączonych chemikaliami ściereczek w koszu na odpadki znajdą się także papierosy i popiół, samogaszący kosz na odpadki papierowe zadba o bezpieczeństwo. Unoszące się gazy spalinowe zostaną przekierowane przez pokrywę gaszącą i zgromadzą się ostatecznie w otworze wlotowym kosza na odpadki papierowe. Dopływ tlenu zostanie przerwany i płomienie zgasną.
Powlekana żywicą epoksydową stal zapewnia bardzo dużą wytrzymałość kosza na odpadki papierowe Durable i odporność na większość chemikaliów. Kosz na odpadki papierowe Durable można zamówić u nas w różnych rozmiarach, dobierając pasujący model do swoich potrzeb.

Warto zadbać o jak najlepszą ochronę przeciwpożarową w swoim zakładzie i biurze. Zachęcamy do zamówienia w naszym sklepie samogaszącego kosza na odpadki papierowe w wybranej wersji.
Typ pojemnika
Kosze na papier
Obszar zastosowań
Wewnątrz
Objętość pojemnika
15 l
Wysokość
357 mm
Średnica
260 mm
Kolor RAL
RAL 9006 biały aluminiowy
Materiał
Stal
Powierzchnia
powlekana proszkowo
Masa własna
3.44 kg
Podobne produkty
 
  • Bezpieczne kosze na papier z zabezpieczoną przed korozją konstrukcją z blachy stalowej
  • Właściwości tłumiące płomienie dzięki specjalnej konstrukcji pokrywy
  • Solidny korpus cylindryczny z dużym otworem w pokrywie
od 283,00 PLN  

Po
Do góry