PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Menu
 
139,50 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
(Cena za szt.
Wybór wariantów
Ilość
Cena/szt.
Cena/VE
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 15 dni
Numer produktu  130933-PAA
Warianty produktu
Obszar zastosowań
Na zewnątrz, Wewnątrz
Wysokość potykacza
620 mm
Szerokość potykacza
245 mm
Kolor potykacza
żółty
Materiał potykacza
Polipropylen (PP)
Składany
tak
Kocie oczy
tak
Poręcznym rozwiązaniem na rozmieszczenie tymczasowych ostrzeżeń na terenie zakładu są przenośne i składane stojaki ostrzegawcze. Poza tym, jeśli powierzchnia stojaków ostrzegawczych jest neutralna, można stosować je w najróżniejszych sytuacjach.
Solidny stojak ostrzegawczy z mieszanki polipropylenu i poliwęglanu Przenośny i składany, aby umożliwić uniwersalne stosowanie 4 odblaski z każdej strony dla lepszej widoczności
Efektywne oznakowanie dzięki składanym stojakom ostrzegawczym

Na terenie zakładu są obszary, na które ze względów bezpieczeństwa należy zwrócić uwagę pieszym i odwiedzającym. Przenośne stojaki ostrzegawcze z odblaskami pomagają w szybkim i niezawodnym oznaczaniu odpowiednich odcinków.
Stojak ostrzegawczy jest wykonany z mieszanki polipropylenu i poliwęglanu, który imponuje swoją wytrzymałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Można go używać zarówno w bardzo wysokich, jak też w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, ponieważ zachowuje trwałość w każdych warunkach. Jego szerokość wynosi 245 mm, a wysokość 620 mm. Żółty kolor sygnałowy i odblaski sprawiają, że stojaki ostrzegawcze odbijają światło z dużych odległości i są bardzo dobrze widoczne także zza szyby samochodu. Niewielka masa, praktyczny uchwyt i możliwość złożenia czynią ze stojaka uniwersalne narzędzie pomocnicze, które idealnie sprawdzi się podczas codziennej pracy w zakładzie.

Jeżeli chcą Państwo w przyszłości szybko i łatwo oznaczać źródła zagrożenia, mogą Państwo zakupić u nas praktyczne tabliczki ostrzegawcze.

Po
Do góry