PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
22 / 332 88 88
Menu
Wybór wariantów
5 027,44 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
Zamiast 5 292,04 PLN.   Oszczędzasz 264,60 PLN przez rabat produktowy .
Rabat już został uwzględniony
Bezpłatna dostawa (pow. 300 zł netto) w ciągu 17 dni roboczych
Numer produktu  170141-PAA
Dane techniczne
Pojemność Butle 11 kg 2
Wymiar zewnętrzny Wysokość 1580 mm
Wymiar zewnętrzny Szerokość 500 mm
Wymiar zewnętrzny Głebokość 520 mm
Liczba półek 2
Liczba poziomów 2
Liczba drzwi 1
Ogranicznik drzwiowy z prawej strony
Kolor RAL RAL 5012 niebieski jasny
Materiał Stal
Powierzchnia lakierowana
Masa własna 48 kg
Opis produktu
Jednodrzwiowa szafka z siatką na butle gazowe z nóżkami cokołowymi / kołami jest przystosowana do przepisowego przechowywania butli gazowych na zewnątrz. Zamykane drzwi obrotowe chronią wnętrze zabezpieczonego przed korozją stelaża stalowego przed niepowołaną ingerencją. Nóżki cokołowe i koła umożliwiają ustawienie lub przemieszczanie.
Przepisowe przechowywanie butli gazowych na zewnątrz Stabilna konstrukcja z rurek stalowych Zabezpieczenie antykorozyjne dzięki wysokiej jakości powłoce powierzchni Zamykane obrotowe drzwi skrzydłowe zabezpieczają przed nieuprawnionym dostępem Ruchomość dzięki wychylnym uchwytom rurowym i 2 kołom
Przepisowe przechowywanie butli gazowych i przemieszczanie ręczne

W szafce z siatką na butle gazowe, 1-drzwiowej, z nóżkami cokołowymi / kołami można bezpiecznie przechowywać pojemniki ciśnieniowe za zamykanymi obrotowymi drzwiami skrzydłowymi. Drzwi oraz korpus szafki są wykonane ze stabilnej stali. Dzięki powlekanej powierzchni szafka z siatką jest zabezpieczona przed korozją i można ją stosować na zewnątrz.
Do łatwego przemieszczania przechowywanych butli gazowych stelaż szafki jest wyposażony w 2 koła i 2 nóżki cokołowe. Łatwe ręczne przemieszczanie regału z butlami gazowymi do właściwego miejsca zastosowania. Tak samo dobrze i szybko można w razie potrzeby zmieniać dyspozycje w magazynie butli gazowych.

Do wodoru, tlenu lub innych gazów: zamów szafkę z siatką na butle gazowe, 1-drzwiową, z nóżkami cokołowymi / kołami w naszym sklepie i korzystaj z niej do prawidłowego magazynowania oraz przemieszczania butli gazowych.
Podobne produkty
  • Stabilna konstrukcja z blachy stalowej
  • Napowietrzanie i odpowietrzanie przez otwory wentylacyjne
  • W komplecie ze ścianką tylną, kratką podłogową, kratką pośrednią oraz naklejką z symbolem ...
  od 2 013,05 PLN

Po
Do góry