PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
1 292,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
Warianty zgodne z wyborem:
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 14 dni
Numer produktu  142924-PA
Warianty produktu
Wagę liczącą można programować za pomocą bloku przycisków, umożliwia ona również dokładne odważanie określonej liczby sztuk. Po osiągnięciu żądanej wartości docelowej rozlega się sygnał akustyczny, który zapobiega przekroczeniu wartości zadanej.
Waga licząca z podświetlanym wyświetlaczem Powierzchnia ze stali stopowej do użytku w obszarach higienicznych Ze względu na wydajną baterię można jej używać wszędzie Funkcja ustawienia ciężaru docelowego zapewniająca dokładne liczenie
Dokładne odważanie za pomocą wagi liczącej ze stali stopowej

Waga licząca jest nieodzowna w dokładnym odważaniu przewidzianej liczby sztuk do zapakowania. Posiada 3 wskaźniki, z których można jednocześnie odczytywać ciężar, ciężar pojedynczej sztuki i liczbę sztuk. Dzięki powłoce ze stali stopowej platforma wagi jest zmywalna i odporna na korozję. Nie ma zatem przeciwwskazań, aby używać jej w strefach wilgotnych i higienicznych, np. w przemyśle spożywczym. Wbudowany układ optymalizacji względem danych referencyjnych poprawia stopniowo wartość przeciętną ciężaru częściowego. Referencyjne ciężary albo liczby sztuk programuje się za pomocą bloku przycisków. Funkcja docelowa służy do określania wartości zadanych: po osiągnięciu żądanej wartości rozlega się sygnał. W ten sposób dzięki wadze ze stali stopowej nie zaniży się ani nie przekroczy żadnego ciężaru.
Waga licząca wyposażona jest w układ tarowania, który umożliwia ręczne odejmowanie przed ważeniem wagi pojemników. Korzystając z pamięci zliczonych sum, można sumować identyczne części liczone, uzyskując łączne liczby sztuk i łączne ciężary. Waga stołowa wyposażona jest w znakomity system zarządzania energią, gdyż podświetlenie wyświetlacza gaśnie po 5 sekundach. Waga licząca może być zasilana za pomocą baterii w trakcie pracy w terenie albo za pośrednictwem zasilacza sieciowego. Zintegrowany program regulacji zapewnia optymalną dokładność ważenia.

Warto przyspieszyć codzienną pracę i zadbać o szybkie ważenie ilości sztuk i ciężarów. Zachęcamy do zakupu wagi liczącej na naszej stronie.
Typ wagi
Wagi liczące
Funkcje wagi
Tarowanie, Funkcja kalibracji, Funkcja dodawania
Zakres ważenia
max. 3 kg
Min. zakres ważenia
0.1 g
Szerokość platformy wagi
300 mm
Głebokość platformy wagi
225 mm
Materiał platformy wagi
Stal szlachetna
Z możliwością kalibracji
nie
Zasilanie
Praca sieciowa, Praca akumulatorowa
Wysokość
300 mm
Szerokość całkowita
300 mm
Głębokość całkowita
110 mm
Urządzenia do mocowania i zamykania Funkcje
Tarowanie, Funkcja kalibracji, Funkcja dodawania
Podobne produkty
  • Waga licząca z różnorodnymi funkcjami
  • Odporna na korozję platforma wagowa ze stali stopowej jest łatwa do mycia
  • Z wagi elektronicznej można korzystać wszędzie dzięki możliwości zasilania bateriami i z sieci
1 605,00 PLN 
  • Odporny na zużycie statyw do wagi stołowej
  • Pasujący do wag platformowych o zakresie ważenia do 3000 kg
  • Wyświetlacz na wysokości 450 mm
443,00 PLN 

Po
Do góry