PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
22 / 332 88 88
Menu
10% na akumulatorowe wózki podnośnikowe | 18.05-14.06.
 
760,00 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
Zamiast 800,00 PLN.   Oszczędzasz 40,00 PLN przez rabat produktowy .
Rabat już został uwzględniony
Wybór wariantów
 
Bezpłatna dostawa (pow. 300 zł netto) w ciągu 20 dni roboczych
Numer produktu  151231-PAA
Warianty produktu
Podbudowa
Rolki
Wysokość siedziska
510 - 540 mm
Szerokość siedziska
500 mm
Głębokość siedziska
460 mm
Regulowana wysokość siedziska
bezstopniowa
Materiał siedziska/oparcia
Pianka PU, Materiał siatkowy
Wysokość oparcia
420 mm
Szerokość oparcia
470 mm
Wysokość oparcia Obszar z regulacją wysokości
470 - 570 mm
Kolor siedziska/oparcia
czarny
Kolor ramy
czarny
Materiał ramy
Poliamid
Materiał rolek
Pełna guma, Poliamid
Dostawa
wstępnie zmontowany
Udźwig
110 kg
Masa własna
13 kg
Jeśli potrzebne jest ergonomiczne i wytrzymałe krzesło, krzesło robocze obrotowe Tec 80 PK to właściwy wybór. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów nadaje się ono idealnie do użycia w magazynie lub na produkcji.
Wysokie krzesło obrotowe z oparciem siatkowym do wygodnej pracy w pozycji siedzącej Płynna regulacja wysokości za pomocą sprężyny gazowej Pięcioramienna podstawa z wytrzymałego poliamidu Ze ślizgaczami i podpórką pierścieniową lub podwójnymi kółkami samohamownymi Mechanizm regulacji KONTAKT do zmiany kąta odchylenia oparcia
Wygodna praca z użyciem krzesła roboczego obrotowego Tec 80 PK

Ergonomiczna konstrukcja jest jednym z ważniejszych czynników decyzyjnych podczas zakupu krzeseł roboczych. Jeśli jednak miejsce użytkowania znajduje się na produkcji, jakość zastosowanych materiałów oraz ich wytrzymałość również odgrywają istotną rolę. Krzesło robocze obrotowe Tec 80 PK przystosowane jest specjalnie do użytkowania w warunkach produkcyjnych.
Siedzisko krzesła o wymiarach 500 × 460 mm (szer. × gł.) wykonane jest z pianki poliuretanowej i zapewnia możliwość wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej bez oznak znużenia. Wysokość siedziska regulowana jest w sposób płynny za pomocą sprężyny gazowej, odpowiednio do zmiennych stanowisk pracy. Krzesło biurowe wyposażone jest ponadto w wysokie oparcie (420 mm), którego odchylenie można indywidualnie dopasować do danej pozycji roboczej za pomocą mechanizmu regulacji odchylenia oparcia KONTAKT. Szerokość oparcia wynosi 470 mm i dopasowana jest do siedziska, dzięki czemu możliwe jest zajęcie ergonomicznej pozycji w każdym położeniu. Krzesło dostępne jest w dwóch wersjach podstawy do wyboru: z podwójnymi kółkami samohamownymi z gumy pełnej oraz ze ślizgaczami. Wariant podstawy ze ślizgaczami przeznaczony jest do wyższych krzeseł i wyposażony jest dodatkowo w podpórkę pierścieniową.

Postaw na ergonomię także podczas pracy w środowisku przemysłowym, zamawiając krzesło robocze obrotowe Tec 80 PK w naszym e-sklepie.

Po
Do góry