Bezpłatna porada

Szczegóły techniczne

Próg do montażu na jezdniach SafeRide®, < 20 km/h, element podstawowy, wysokość zabudowy 75 mm, czarny/żółty

Numer artykułu: 194669 | EAN/GTIN: 4055381429700

Człon Performance
Głębokość elementu podstawowego 900 mm
Kolor elementu podstawowego czarny / żółty
Marka MORAVIA
Masa własna elementu podstawowego 19 kg
Materiał Guma z recyklingu
Odbłyśniki tak
Odpowiedni do prędkości do 20 km/h
Powierzchnia ryflowana
Rodzaj elementu Element normalny
Szerokość elementu podstawowego 500 mm
Typ progów zwalniających Progi zwalniające
Wysokość elementu podstawowego 75 mm

Materiały informacyjne

Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do klientów komercyjnych (przedsiębiorców). W szczególności produkt nie jest przeznaczony do użytku przez konsumentów.

SafeRide Rostocker Straße 236 Wiesbaden Deutschland 061195020 service@moravia.de

Opis produktu

Próg do montażu na jezdniach SafeRide®, < 20 km/h, element podstawowy, wysokość zabudowy 75 mm, czarny/żółty

Numer artykułu: 194669 | EAN/GTIN: 4055381429700

Próg do montażu na jezdniach SafeRide® służy do ogólnego uspokojenia ruchu drogowego i niezawodnie chroni pieszych przed kierowcami jeżdżącymi z nadmierną prędkością. Próg do montażu na jezdniach jest dostępny w różnych wariantach.
  • Guma nadająca się do recyklingu
  • Dostępny jako element podstawowy lub wykończeniowy
  • Sprawdzony, przyczepny profil
  • Łatwy montaż
Skuteczna regulacja ruchu drogowego w miejscach niebezpiecznych

Próg SafeRide® jest wykonany z odpornej, nadającej się do recyklingu gumy i posiada ryflowany profil, który jest bezpieczny i antypoślizgowy także przy mokrej nawierzchni. Próg, dostępny jako element podstawowy i wykończeniowy, jest montowany w systemie modułowym za pomocą wypustów i wpustów. Długość progu zależy od liczby elementów podstawowych. Zaokrąglone elementy wykończeniowe chronią pieszych i rowerzystów przed potknięciem się lub upadkiem. W odróżnieniu od tradycyjnych progów wybrzuszenie progu SafeRide® jest bardziej płaskie, co umożliwia wygodny przejazd. Próg do montażu na jezdniach SafeRide® można łatwo zamontować za pomocą kołków uniwersalnych ze śrubą i podkładką (12/100 mm).

Reguluj pasywnie i efektywnie prędkość i zamów w naszym sklepie próg do montażu na jezdniach SafeRide®.
Masz jakieś pytania?