Przejdź do głównej treści
Bezpłatna porada

Szczegóły techniczne

Wózek platformowy fetra®, z pałąkiem do pchania, powierzchnia ładunkowa szer. x gł. 800 x 1200 mm, szary antracytowy

Numer artykułu: 210638 | EAN/GTIN: 4017976592503

Człon
Professional
Dostawa
rozłożony
Funkcja blokowania rolek
Rolki skrętne z blokadami
Gwarancja Dostawca
10
Głębokość
1325 mm
Głębokość powierzchni ładunkowej
1200 mm
Hamulec
Hamulce postojowe
Kolor pałąków/uchwytów
antracytowoszary
Kolor powierzchni ładunkowej
średni szary
Kolory RAL wsuwanego pałąka
RAL 7016 szary antracyt
Konstrukcja
Konstrukcja śrubowa
Liczba powierzchni ładunkowych
1
Liczba rolek niekierowanych
2 Stk.
Liczba rolek skrętnych
2 Stk.
Marka
fetra®
Masa własna
35 kg
Materiał pałąków/uchwytów
Stal
Materiał powierzchni ładunkowej
Płyta robocza z drewna
Materiał ramy
Stal
Materiał rolek
Elastomer termoplastyczny (TPE)
Miejsce produkcji
Made in Germany
Narożniki przeciwuderzeniowe
nie
Ogumienie bez bieżnika
tak
Powierzchnia pałąków/uchwytów
powlekana proszkowo
Powierzchnia ramy
powlekana proszkowo
Składany
nie
Szerokość
809 mm
Szerokość powierzchni ładunkowej
800 mm
Szerokość rolki skrętnej
40 mm
Szerokość tylnej rolki
40 mm
Udźwig
600 kg
Wersja krawędzi
bez krawędzi
Wsuwane jeden w drugi
nie
Wyposażenie chwytakowe
Stal
Wysokość
990 mm
Wysokość platformy
270 mm
Wysokość wsuwanego pałąka
990 mm
Zabezpieczenie przed wplątywaniem się włókien
tak
Zabezpieczenie stóp na rolkach
nie
Łożysko koła
Łożyska kulkowe zwykłe
Średnica kółka kierowanego
200 mm
Średnica tylnej roki
200 mm

Opis produktu

Wózek platformowy fetra®, z pałąkiem do pchania, powierzchnia ładunkowa szer. x gł. 800 x 1200 mm, szary antracytowy

Numer artykułu: 210638 | EAN/GTIN: 4017976592503

Wózek platformowy fetra® z pałąkiem do pchania charakteryzuje się wytrzymałym stelażem ze spawanego profilu stalowego. U nas dostępne są wózki w wielu wersjach.
  • Stal o najwyższej jakości zapewnia optymalną stabilność.
  • Dzięki 2 kółkom skrętnym wózek platformowy jest zwrotny i umożliwia wszechstronne wykorzystanie
  • Składany uchwyt do pchania dostępny za dopłatą

Wózek platformowy fetra® z pałąkiem do pchania

Podczas pracy towary są częściowo transportowane również przed oczami klientów. Wózek platformowy fetra® z płytą z tworzywa drzewnego z fornirem bukowym wyróżnia się nowoczesną stylistyką ze stelażem polakierowanym na kolor. Daje to możliwość zastosowania w zakładzie klienta oraz w innych codziennych zastosowaniach w magazynie. Powierzchnia konstrukcji stalowej dzięki powłoce proszkowanej jest bardzo dobrze chroniona przed zarysowaniami i uderzeniami.
Wózek niezawodnie wytrzymuje duże ciężary od 400 do 500 kg. Dzięki poręcznemu pałąkowi do pchania można bezpiecznie przemieszczać urządzenie transportowe niezależnie od ciężaru ładunku do miejsca docelowego. Funkcja hamulca kółek zapewnia bezpieczne unieruchomienie. Spokojnie można zdjąć transportowany towar oraz wykorzystać wózek platformowy jako wózek transportowy bądź jako powierzchnię demonstracyjną.

Wózek platformowy z pałąkiem do pchania dostarczamy w stanie wstępnie zmontowanym. Zamów teraz i przekonaj się o wszechstronności profesjonalnego urządzenia.

Materiały informacyjne

Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do klientów komercyjnych (przedsiębiorców). W szczególności produkt nie jest przeznaczony do użytku przez konsumentów.

Akcesoria

Wózek platformowy fetra®, z pałąkiem do pchania, powierzchnia ładunkowa szer. x gł. 800 x 1200 mm, szary antracytowy

Obraz produktu: Tablica do pisania do pałąka do pchania fetra®, format DIN A4
200,00 zł
Topseller
Masz jakieś pytania?