PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Menu
 
253,00 PLN / para
Netto  /  Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 29 dni
Numer produktu  151320-PAA
Kolor
czarny
Materiał
Polipropylen (PP)
Podłokietnik Topstar® Wellpoint pomaga w zajęciu ergonomicznej pozycji siedzącej. Dzięki regulacji wysokości można łatwo dopasować podłokietnik do wzrostu użytkownika.
Podłokietnik z regulacją wysokości do zapewnienia ergonomicznej pozycji siedzącej Pasuje do serii krzeseł biurowych Topstar® Wellpoint Wykonany z wytrzymałego polipropylenu
Ergonomiczna pozycja siedząca z podłokietnikiem Topstar® Wellpoint

Specjaliści zalecają, by podczas pracy za biurkiem pamiętać o zajęciu ergonomicznej pozycji siedzącej. Pozwoli to zapobiec problemom zdrowotnym z plecami i krążkami międzykręgowymi. Podłokietnik z regulacją wysokości pomaga w utrzymaniu ręki pod kątem prostym, odciążając tym samym mięśnie. Teowy kształt podłokietnika Wellpoint zapewnia ułożenie ręki we właściwej pozycji.
Dzięki regulacji możliwe jest łatwe dopasowanie podłokietnika teowego do wzrostu użytkownika. Trwały polipropylen wytrzymuje bez problemu regularne obciążenia. Podłokietnik z regulacją wysokości dostępny jest w opakowaniach po dwie sztuki.

Podłokietnik do krzesła biurowego obrotowego Topstar® Wellpoint to większa ergonomia w miejscu pracy. Ten podłokietnik o teowym kształcie można zamówić w naszym e-sklepie.
Podobne produkty
  • Podłokietnik do krzesła biurowego obrotowego Topstar® Syncro z siedziskiem z muldą
  • Łatwy i szybki montaż
  • Wysoce wytrzymała konstrukcja z polipropylenu
  od 186,00 PLN  

Po
Do góry