PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
32 161,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 60 dni
Numer produktu  107454-PA
Oferowany podnośnik paletowy umożliwia podnoszenie towarów na ergonomiczną wysokość roboczą oraz obustronne wychylenie o 40° za pomocą wideł elektrohydraulicznych. Zintegrowane funkcje czuwaka oraz zabezpieczenia przeciążeniowego gwarantują bezpieczny przebieg operacji roboczych.
Widły elektrohydrauliczne można wychylać o 40° w prawo i w lewo Elektrohydrauliczne zawory bezpieczeństwa i wyłącznik czuwakowy Regulowana, bardzo wytrzymała rama ochronna pod widłami Dobra dostępność z 3 stron dzięki ramie w kształcie litery T
Elektryczno-hydrauliczny podnośnik paletowy EdmoLift® z widłami wychylnymi

Podnośnik EdmoLift® z widłami wychylnymi przeznaczony jest zwłaszcza do zastosowania na liniach produkcyjnych oraz w działach wysyłkowych. Rama w kształcie litery T zapewnia łatwy załadunek i rozładunek dzięki dobrej dostępności z 3 stron. Funkcja płynnego wychylenia umożliwia wychylenie wideł o 40° w lewo lub w prawo. Pozwala to uniknąć ruchów rozciągających przy jednoczesnym zachowaniu dobrej orientacji w zakresie zawartości jednostki ładunkowej.
Elektrohydrauliczne zawory bezpieczeństwa, zabezpieczenie przeciążeniowe oraz funkcja czuwaka gwarantują bezpieczny przebieg operacji roboczych. Ponadto podnośnik wyposażony jest pod widłami w dwie ramy ochronne, które zatrzymują ruch opuszczający w przypadku zgniecenia. Podnośnik paletowy EdmoLift® dostarczany jest wraz z kablem przyłączeniowym o długości 3 m z wtyczką CEE dla zapewnienia możliwości natychmiastowego uruchomienia.

Podnośnik paletowy elektrohydrauliczny EdmoLift® z funkcją wychylenia można zamówić w naszym e-sklepie.
Rodzaj podnoszenia
hydrauliczny
Udźwig
750 kg
Zakres obrotu na stronę
40 °
Zakres podnoszenia
70 - 900 mm
Szerokość wideł
850 mm
Długość wideł
1245 mm
Szerokość nośna wideł
978 mm
Materiał
Stal
Moc silnika podnoszenia
0.75 kW
Głębokość
1950 mm
Naprężenie
3 - 400 V
Czas podnoszenia
13 s
Wysokość
2005 mm
Materiał rolek
Nylon
Powierzchnia
powlekana proszkowo
Liczba rolek niekierowanych
2 Stk.
Szerokość
978 mm
Masa własna
275 kg
Kolor RAL
RAL 2010 pomarańczowy sygnalizacyjny, RAL 5002 niebieski ultramaryna

Po
Do góry