PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
22 / 332 88 88
Menu
%
 
od 1 818,90 PLN / szt.
1 455,12 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
Oszczędzasz 363,78 PLN przez rabat produktowy .
 
Bezpłatna dostawa (pow. 300 zł netto) w ciągu 10 dni roboczych
Numer produktu  110263-PAA
Udźwig
25 kg
Materiał szufli
Stal
Materiał ramy
Stal
Powierzchnia ramy
lakierowana
Powierzchnia szufli
lakierowana
Materiał felgi
Tworzywo sztuczne
Koła z blachami ochronnymi
tak
Kolor RAL ramy
RAL 2000 żółto-pomarańczowy
Wózek na butlę z propanem skonstruowano specjalnie na potrzeby obsługi pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej, np. modelu RIPACK® 3000. Umożliwia on mobilne zastosowanie butli z propanem na miejscu prowadzenia prac.
Wózek na butle z propanem 20-25 kg Stabilna konstrukcja z rurek stalowych z uchwytem do pchania Możliwość skorzystania z butli z propanem bezpośrednio na miejscu prowadzenia prac Elastyczny przewód służy zapewnieniu swobody ruchu podczas obkurczania folii termokurczliwej
Korzystasz z pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej RIPACK® 3000? Wybierz wózek na butle z propanem, aby ułatwić sobie pracę!

Wózek na butle z propanem pozwala zachować pełną mobilność także podczas obkurczania folii termokurczliwej. Możesz teraz przewieźć potrzebną do obkurczania folii butlę z gazem bezpośrednio na wybrane miejsce pracy i działać w sposób elastyczny.
Wózek składa się ze stabilnej konstrukcji stalowej z uchwytem do pchania i nadaje się do transportu jednej butli z propanem o masie 20-25 kg. Wózek wyposażony jest w 2 kółka, które ułatwiają jego przemieszczanie. Elastyczny przewód wężowy zapewnia optymalną swobodę ruchu podczas obkurczania folii.

Oferowany wózek do transportu butli z gazem stanowi pomocne wyposażenie dodatkowe do pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej. Wózek na butle z gazem można zamówić w naszym e-sklepie.

Po
Do góry