PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
1 370,00 PLN / szt. Netto / Pokaż brutto
 
BEZPŁATNA DOSTAWA (powyżej 300 zł netto) w ciągu 31 dni
Numer produktu  110263-PA
Wózek na butlę z propanem skonstruowano specjalnie na potrzeby obsługi pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej, np. modelu RIPACK® 3000. Umożliwia on mobilne zastosowanie butli z propanem na miejscu prowadzenia prac.
Wózek na butle z propanem 20-25 kg Stabilna konstrukcja z rurek stalowych z uchwytem do pchania Możliwość skorzystania z butli z propanem bezpośrednio na miejscu prowadzenia prac Elastyczny przewód służy zapewnieniu swobody ruchu podczas obkurczania folii termokurczliwej
Korzystasz z pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej RIPACK® 3000? Wybierz wózek na butle z propanem, aby ułatwić sobie pracę!

Wózek na butle z propanem pozwala zachować pełną mobilność także podczas obkurczania folii termokurczliwej. Możesz teraz przewieźć potrzebną do obkurczania folii butlę z gazem bezpośrednio na wybrane miejsce pracy i działać w sposób elastyczny.
Wózek składa się ze stabilnej konstrukcji stalowej z uchwytem do pchania i nadaje się do transportu jednej butli z propanem o masie 20-25 kg. Wózek wyposażony jest w 2 kółka, które ułatwiają jego przemieszczanie. Elastyczny przewód wężowy zapewnia optymalną swobodę ruchu podczas obkurczania folii.

Oferowany wózek do transportu butli z gazem stanowi pomocne wyposażenie dodatkowe do pistoletu gazowego do obkurczania folii termokurczliwej. Wózek na butle z gazem można zamówić w naszym e-sklepie.
Udźwig
25 kg
Materiał szufli
Stal
Materiał ramy
Stal
Powierzchnia ramy
lakierowana
Powierzchnia szufli
lakierowana
Materiał felgi
Tworzywo sztuczne
Koła z blachami ochronnymi
tak
Kolor RAL ramy
RAL 2000 żółto-pomarańczowy

Po
Do góry