PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
Jungheinrich PROFISHOP
 
Zamiatarka ręczna Steinbock® Turbo Premium wyróżnia się opatentowanym systemem zamiatania Turbo z 2-stopniowym zbieraniem zanieczyszczeń i służy do utrzymywania czystości na wszystkich utwardzonych powierzchniach. Oferujemy urządzenia o różnych szerokościach zamiatania.
  • Do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych Do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych
  • Wytrzymała konstrukcja z napędem bez paska klinowego Wytrzymała konstrukcja z napędem bez paska klinowego
  • Miękki uchwyt o regulowanej wysokości Miękki uchwyt o regulowanej wysokości
  od
2 060,00 PLN
 
 
  • Ta zamiatarka jest przeznaczona do zamiatania większych powierzchni powyżej 200 m² we wnętrzach i na zewnątrz: idealna do częstego użytku. Ta zamiatarka jest przeznaczona do zamiatania większych powierzchni powyżej 200 m² we wnętrzach i na zewnątrz: idealna do częstego użytku.
  • Poprzez przesuwanie napędza się wytrzymała przekładnię zębatą, która wprawia w ruch szczotki talerzowe: brak uciążliwego paska klinowego, który może pęknąć. Poprzez przesuwanie napędza się wytrzymała przekładnię zębatą, która wprawia w ruch szczotki talerzowe: brak uciążliwego paska klinowego, który może pęknąć.
  • System zamiatania szczotką talerzową turbo zbiera brud podwójnie: najpierw szczotka talerzowa obracająca się w przeciwnym kierunku podnosi większe zabrudzenia, a następnie dodatkowy wałek szczotkowy zagarnia drobne zabrudzenia i odprowadza do pojemnika umieszczonego z tyłu. System zamiatania szczotką talerzową turbo zbiera brud podwójnie: najpierw szczotka talerzowa obracająca się w przeciwnym kierunku podnosi większe zabrudzenia, a następnie dodatkowy wałek szczotkowy zagarnia drobne zabrudzenia i odprowadza do pojemnika umieszczonego z tyłu.
 
1 590,00 PLN
 

Po
Do góry