PROFI-rozwiązania dla przemysłu, handlu i rzemiosła w Polsce
22 / 332 88 88
Menu
%
 
od 529,20 PLN / szt.
423,36 PLN / szt.
Netto  /  Pokaż brutto
Oszczędzasz 105,84 PLN przez rabat produktowy .
Warianty zgodne z wyborem:
 
Bezpłatna dostawa (pow. 300 zł netto) w ciągu 10 dni roboczych
Numer produktu  163500-PAA
Warianty produktu
Typ pojemnika
Pojemniki na śmieci, Stojaki na worki na śmieci
Obszar zastosowań
Pomieszczenie socjalne, Biuro, Wewnątrz
Liczba jednostek zbiorczych
1
Możliwość najechania
tak
Liczba rolek
4
Funkcja blokowania rolek
ręczne
Wysokość
860 mm
Szerokość
355 mm
Głębokość
355 mm
Materiał
Metal
Masa własna
5.4 kg
Objętość
60 l
Tego typu stojak na worki na śmieci nadaje się idealnie do stosowania w pomieszczeniach zakładowych. Łatwy w pielęgnacji pojemnik na odpady umożliwia szybką utylizację odpadów. Czyszczenie stelaża i wymiana worka na odpady odbywają się niezwykle szybko.
Stojak na worki na odpady z ocynkowaną, powlekaną proszkowo płytą spodnią 4 niebrudzące kółka skrętne zapewniające dużą mobilność Wyjątkowo łatwy do czyszczenia ze względu na gładkie powierzchnie
Pojemnik na odpady umożliwiający zachowanie czystości w pomieszczeniach zakładowych

Czy to resztki surowców wtórnych, czy inne śmieci: tego typu stojak na worki na śmieci pewnie utrzymuje worki na śmieci i surowce wtórne, umożliwiając szybkie usuwanie odpadów. Dzięki obu pałąkom przytrzymującym worek wymiana worka na śmieci przebiega szybko i łatwo.
Uchwyt na worki na śmieci jest mobilny i można go wygodnie przesuwać. Dzięki 4 niebrudzącym kółkom skrętnym mobilny stojak na worki na śmierci można także ustawiać na delikatnych podłogach w pomieszczeniach biurowych. 2 kółka wyposażone są w hamulce, które zapewniają bezpieczne ustawienie stojaka na worki na odpady w miejscu docelowym. Płyta spodnia pojemnika na śmieci i jego stabilny stelaż dają się bardzo łatwo czyścić ze względu na gładkie, powlekane powierzchnie. Uchwyt na worki na śmieci jest dostępny w różnych wersjach i można na nim mocować worki na śmieci o pojemności 40, 60 lub 120 litrów.

Warto zadbać o czystość we własnym zakładzie i zamówić u nas łatwy do pielęgnacji stojak na worki na odpady Premium w wybranym rozmiarze.
Podobne produkty
%
 
  • Stojak na worki na odpady z łatwej do czyszczenia stali
  • Możliwość układania w stosy
  • Wytrzymały i stabilny
od 521,00 PLN od 416,80 PLN

Po
Do góry